ذکر ایام هفته: ذکر روز دوشنبه: ۱۰۰ مرتبه یا قاضی الحاجات (ذکر روز دو شنبه موجب کثرت مال می شود)

گنجینه صوت

آرشیو

گنجینه فیلم

آرشیو

گنجینه عکس

آرشیو

تازه ترین

جلسات هفتگی

برای ایمان آوردن کافیست

 خداوند گفت : دیگر پیامبری نخواهم فرستاد، نه از آن گونه كه شما انتظار دارید.اما جهان هرگز بدون پیامبر نخواهد ماند… ‍‍
،و آن گاه پرنده ای را به رسالت مبعوث كرد. پرنده آوازی خواند كه در هر نغمه اش خدا بود. عده ای به او گرویدند و ایمان آوردند…و خدا گفت اگر بدانید،حتی با آواز پرنده ای می توان رستگار شد .

حدیث روز

رسول خدا صلی الله علیه و آله: :

لا یَنالُ شَفاعَتی مَن اَخَّرَ الصَّلوةَ بَعدَ وَقتِها؛ کسی که نماز را از وقتش تأخیر بیندازد، (فردای قـیامت) به شـفاعت من نخواهــد رسـید. مـحاسـن ج1 ، ص80 - وسـایـل الشیعه ج4 ، ص114

تکریم و تجلیل شهداء

محمدرضا اوجانی، رئیس فدراکسیون تکواندو کرج با حضور در آئین غبارروبی مزار شهداء و تکریم مقام آنان که به همراه جمعی از ورزشکاران این رشته در امامزاده محمد(ع) برگزار شد به خبرنگار خبرگزاری شبستان در البرز گفت: هدف از برپایی این آئین تبیین راه شهداء برای نسل ورزشکار امروز است.
اوجانی با در نظر گرفتن اهمیت حفظ یاد و خاطره شهداء افزود: تکریم و تجلیل از مقام شامخ شهداء یکی از وظائف فرهنگی ورزشی است و برپایی آئین های غبارروبی با حضور کودکان و نوجوان فرصتی برای توجه و یادآوری مقام شهداء است.

قدم گذاشتن در مسیر راه شهداء یکی از مولفه های اساسی و اهداف برپایی این آئین بود که رئیس فدراکسیون تکواندو کرج به آن اشاره کرد.
گفتنی است، طی این آئین استاد مجتبی نظم ده، از بنیانگذاران تکواندو شهرستان، استاد نظری، سعید ضربانی، سیروس طوفانی، استاد کاشی و سید امیرعربی از جمله اساتید رشته ورزشی تکواندو بودند که در این آئین حضور یافتند.
سربالایی پروژه امتداد اتوبان همت به سرازیری نرسید

خبرگزاری شبستان: معضل ترافیک کلانشهر کرج و تهران زمینه ای را فراهم آورد تا در دولت نهم طرح پروژه امتداد اتوبان شهید همت تا کرج مطرح و در نهایت تائید و به تصویب برسد با این وصف این طرح همچنان در سربالایی حرکت است.

شماره حساب ها جهت نذورات

  شمـاره حسـاب جهت واريـز نقـدي نذورات و هدايا
  حساب جاري الکترونيکي نزد بانک ملت ،جام به شماره 1334219222
  شماره کارت
  6104337872194152
  شماره شبا
  IR520120000000001334219222

تبلیغات

تبلیغات

اوقات شرعی

تبلیغات

تبلیغات
تبلیغات